FAQ - pytania i odpowiedziCzy mogę dostać bana za używanie bota?

Nie, nasze konta lajkują i obserwują w losowo wygenerowanym czasie. Akcja jest rozłożona tak aby skrypty Instagrama nie wykryły zbyt podejrzanego ruchu na twoim koncie. Jedyna opcja na dostanie bana jest wtedy gdy pochwalisz się naszym botem na swoim profilu.

Dlaczego wprowadzono limity?

Limity wprowadzono ze względów bezpieczeństwa. Nie chcemy aby nasze konta zostały blokowane zbyt szybko. Bez blokady zdarzało się to o 76% częściej. Limit zwiększa się z każdym użyciem bota o 10 000 aż do maksymalnej liczby 100 000.

Ile razy można dodawać jedno konto?

Jedno konto można dodawać dowolną ilość razy. Zastrzeżenie to maksymalna liczba akcji na koncie. Jeśli konto przekroczy 150 000 akcji to nie można go ponownie dodać. Jest to spowodowane ilością kont w naszej bazie.

Kod potwierdzenia nie przyszedł

Jeśli tak się stało, spróbuj ponownie dodać konto. Gdy błąd powtórzy się kilkukrotnie bez żadnej informacji - skontaktuj się z nami.

Po jakim czasie dostanę polubienia / obserwujących ?

System dodaje nowo zarejestrowane konta co godzinę czasu polskiego. Weryfikacja twojego profilu trwa około 5 minut. Najpóźniej twoje konto zostanie lajkowane / obserwowane po 2 godzinach od dodania go.

Czy nasze konta są blokowane?

Czasami tak. Jeśli konto które zostało zbanowane wykonało akcje na twoim profilu, jest ono usuwane z bazy i zastępowane innym. Jeśli więc boisz się, że lajki lub liczba obserwujących spadnie to nie masz się o co martwić. Nowe konto ponownie wykona akcję.

Jak usunąć moje konto z bota?

Wejdź do panelu, i zaloguj się podając token. Po zalogowaniu się wejdź w zakładkę Zarządzanie i wybierz opcje Usuń konto. Pamiętaj! Ponowne dodanie konta po usunięciu jest możliwe po 24 godzinach!

Co to jest activity rating w panelu zarządzania?

Activity rating to stosunek akcji naszych kont a realnych ludzi którzy lajkują i followują Cię. Obliczany jest według wzoru: Nasza liczba like + follow / suma like + follow na twoim koncie. Dzięki temu wiesz jaki procent przyrostu twoich fanów stanowią realni ludzie a jaki to konta z naszego serwisu. Aktualizowany jest raz na 12 godzin.

Jak wybrać zdjęcia które mają być lajkowane?

Przejdź do panelu zarządzania. Po zalogowaniu się wybierz opcje Ustawienia -> Polubienia -> Wybierz zdjęcia i podaj linki do zdjęć które mają być lajkowane.

Nie znalazłeś odpowiedzi?